Home
Türkiye > Ürünler > Sıcak Tutkal > Sistem Çözümü
tr en


Sistem Çözümü

Tekli standart aygıtlar yanında Robatech tahsis edilen uygulamanın tüm sistemler için mükemmele eriştirilmesini sağlar. Sistemlerin sahası sürekli olarak genişletilir.

 

Dergi Etiketleme Sistemi
Robatech tüm şişeleri etiketlemek için şişelerin  etrafına kapsamlı bir hotmelt uygulaması sağlar. Sistem,etiketin son kısmını yapıştırmak için bir etiket başlığı,sabit bir etiket, br sprey kafa ve sıcak tutkal aplikatöründen meydana gelir.

İnce işlenmiş nozul teknolojisi en yüksek hızda uygulanan etiketlemede bile, belirlenmiş şekilde ve temizce yapışkan uygulamaya izin verir.

 

Ahşap Tamir Sistemi WRS
Sıcak aplikasyon  sistemi, aynı renk termoplastik kimyasalı tahta zeminlerdeki delikler,çukurlar,çatlaklar ve hataların tamiri içindir ahşap yüzeye enjekte eder.

Kereste profilleri,büyük ve kaplanmış tahta,pencereler,paneller ve parke üretimi uygulama alanıdır.

 

PFC-Kağıt Mendil-Kat,tabaka

Minimal aplikasyon ağırlığında en yüksek makine hızları için temassız sıcak tutkal uygulama sistemidir.Bu duyarlı sprey teknolojisi ince ve hassas materyaller üzerindeki tüm sıcak tutkal tipleri için uygundur.

  

Silindir Uygulama Sistemleri Rulo Kaplama RollCoat™ 
Rulo kaplama sistemi RollCoat™ farklı çeşitte hotmelt tutkallı çeşitli substratların yüzey kaplaması için çözümdür. Kaplanan parçalar diğer bir malzeme ile baskılanarak monte edilir.Yukarıdan aşağıya silindir uygulaması için substratlar içinde tek şekilde tümüyle şekillendirilebilir ve tam olarak kaplanabilir.350 mm, 520 mm ve 820 mm genişlikte 3 ölçüde silindir kaplama sağlayabiliriz.

 

Broşürler
Magazine Labeling System: (pdf) >>
Wood Repair System: (pdf) >>
Tissue Ply Bonder: (pdf) >>